Forum Wrocławskiego Osiedla OAZA (ul. Piękna)

Po cóż innego żyjemy, jak nie po to, by być przedmiotem rozrywki naszych sąsiadów i z kolei śmiać się z nich?

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

W celu rejestracji na forum proszę o maila na adres jakub.kusnierek (@) gmail.com.

W mailu proszę podać nick i adres mailowy do utworzenia konta.

Zarząd budynków A i B: zarzad.oaza@gmail.com
Zarząd budynków C i D: zarzad.oaza.cd@wp.pl

Administrator(Domus): administrator3@zarzadca.wroclaw.pl

#1 2016-08-27 16:26:59

pomocdrogowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-08-27
Liczba postów: 1

Pomoc drogowa, wynajem autolawety, holowanie pojazdów we Wrocławiu

Miałeś wypadek lub kolizję,e albo stłuczkę? Twoje auto odmówiło posłuszeństwa i nie odpala? Jesteś we Wrocławiu lub na autostradzie A4, albo drodz S8? Zadzwoń do nas i wezwij tanią Pomoc Drogową, która ma swoją siedzibę we Wrocławiu.

Posiadamy nowoczesne auto Pomocy Drogowej, które wyposażone jest w fachowy sprzęt służący do przewozu samochodów powypadkowych. W branży transportowej jesteśmy od wielu lat i zajmujemy się wynajmem autolawet oraz świadczymy usługi autopomocy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy szybką i sprawną pomoc dla Twojego auta i profesjonalną obsługę każdego Klienta.

W przypadku awarii na drodze, w sytuacjach kiedy miałeś Twoje auto uległo wypadkowi lub wydarzyła się drobna stłuczka, albo kolizja i jesteś na Dolnym Śląsku - zadzwoń pod numer telefonu 605 980 926 i zamów Pomoc Drogową z Wrocławia, a na pewno uzyskasz fachową, tanią i profesjonalną usługę.

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i szukasz taniej, sprawdzonej autolawety, to możesz mieć pewność, że nasz firma gwarantuje fachową obsługę. Przewozem samochodów na lawatach zajmujemy się już kilka lat, a nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, aby zapewnonić satysfakcję wszystkim Klientom.

Posiadamy autolawetę przystosowaną do przewożenia jednego, dwóch lub trzech aut na raz. Nasza autolaweta jest zarejestrowana dla kierowców z kategorią "B". Mamy możliwość wypożyczenia autolawety z kierowcą lub bez na dowolny okres czasu. Każdy Klient otrzymuje od nas lawetę do swoich potrzeb bez limitu kilometrów. We Wrocławiu posiadamy również Pomoc Drogową 24h na dobę.

Świadczymy też usługi sprowadzania aut z Niemiec do Polski na lawecie. Dla stałych klientów gwarantujemy promocyjne ceny i rabaty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szukasz firmy, która zapewni Ci szybkie, tanie i bezpiecznie holowanie Twojego auta? Zadzwoń do nas, ponieważ nasza firma znajduje się we Wrocławiu i zajmuje się holowaniem samochodów osobowych, busów, maszyn budowlanych. Holujemy pojazdy do 4 ton masy własnej.

Polecamy Państwu profesjonalne, tanie holowanie aut we Wrocławiu i okolicy. Holowanie i Pomoc Drogowa to dziedzina w transporcie, w której należy postawić na specjalistów, wykwalifikowanych fachowców, ogromną wiedzę oraz sprawny tabor. Podejmujemy się zleceń związanych z holowaniem aut na terenie Wrocławia oraz innych miast Dolnego Śląska. Świadcznymy również usługi na terenie całej Polskie, autostradzie A4 ,S8 i S3 oraz Niemiec i Europy Zachodniej. Mamy wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie aut, pomocy drogowej oraz wynajmu autolawet. Nasz nowoczesny holownik pozwala na równoczesny transport nawet do trzech samochodów. Przewożone samochody są zabezpieczone przed uszkodzeniem.  Więcej informacji na naszej stronie: www.autolawetawroclaw.pl

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB